Pramonės pr. 15, Kaunas

Dienos pietų užsakymai

(atvežimui į namus ar biurą)

+370 679 62335

Staliukų rezervacija, užsakymai maistą atsiimant patiems

+370 684 64848

Furšetai, banketai 

+370 672 65015

užeiga ateitis

Dienos pietūs, banketai, furšetai, 

gedulingi pietūs, gyva muzika

užeiga ateitis užeiga ateitis

Apie mus

NAUJIENOSPalikite savo nuostabių švenčių rūpesčius mums!

Neturite laiko gaminti? Mūsų šefai nuklos Jūsų stalą ne tik tradiciniais lietuviškais, tačiau ir įmantriais patiekalais nuo vieno kąsnio sumuštinių iki nuostabaus skonio farširuotų gaminių!


Taupykite savo laiką ir užsisakykite patiekalus į namus, biurą ar kitą sau patogią vietą.

Šventiniai užsakymai ir kita informacija telefonu +370 672 65015.

N

Ne

APIE MUS

Užeiga „Ateitis“ yra įsikūrusi strategiškai patogioje ir gerai pasiekiamoje Kauno vietoje. Mediniai stalai ir suolai, palikę lietuviško kaimo atvaizdą, bei šaltuoju metų laiku kūrenamas židinys suteikia jaukumo bei svetingumo. Vasarą skaniais patiekalais mėgautis kviečiame ir lauko terasoje.

Profesionalūs virtuvės darbuotojai siūlo ne tik lietuvišką meniu, tačiau ir gurmaniškus, pikantiškus ar žarijų kaitroje keptus kiaulienos, vištienos, jautienos ar žuvies patiekalus. Nepamiršti ir mažiausieji – yra atskiras meniu vaikučiams.

Švenčių organizavimas Kaune


Užeigoje „Ateitis“ galite švęsti gimtadienį, vestuves, bernvakarius, mergvakarius, vaikų šventes, surengti konferenciją, dalykinius ar gedulingus pietus. Norintiems švęsti savo pasirinktoje vietoje – organizuojame išvežamuosius banketus / furšetus. Darbo dienomis pietus tiekiame į namus ar biurą. Kiekvieną savaitgalį vyksta muzikiniai vakarai ir svečiai linksminami populiarių muzikinių grupių.

MENIU